Kombi ve Klima Sektöründe 30 Yıllık Tecrübe

Her Gün: 07/24

7/24 Teknik Destek

Garanti

Garantili Teknik Servis Hizmeti

Ara : 0850 466 23 34

Türkiye Geneli Hizmet Vermekteyiz

Yenibosna Kombi ve Klima Servisi

 

 

Yenibosna Klima Servisi

Yenibosna klima servisi klimalarınızda garanti ve profesyonel hizmeti sizlere sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an için bizlerden hizmet talep edebilirsiniz. Firmamızın en çok karşılaştığı arızaları şu şekilde belirtmemiz mümkün:

  1. Klimam ısıtmıyor
  2. Klimam soğutmuyor
  3. Klimam su akıtıyor
  4. Klimam sesli çalışıyor
  5. Klimamım kumandası çalışmıyor
  6. Klimam istediğim düzeyde çalışmıyor

Belirtilen bu şikâyetler ve daha fazlası için Yenibosna klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bizler klimanıza en uygun çözümleri sizlere sunacağımızı belirtmek istiyoruz. Klimalarınızı destekli ve garantili bir şekilde sunan firmamız, onların daha sağlıklı ve daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Ekip arkadaşlarımız klimalarınızın tamiri için sizlere aynı zamanda montaj ve de montaj hizmetlerini de sunmaktadır. Yenibosna klima servisi firmasını arayarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Klima Servisi Hakkında

Yenibosna bölgesinin neresinde olursanız olun, bizleri arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Yenibosna klima servisi olarak hizmetlerimizin Yenibosna bölgesinde çok fazla olduğunu belirtebiliyoruz. Ancak bizim en temel amacımız başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin her yerine yayılmak. Bunun içinde ekip arkadaşlarımızı ve müşteri ağımızı her geçen gün geliştirmekteyiz. Eminiz ki sizler de Yenibosna klima servisi gibi bir firmayla çalışarak bu kaliteye erişmek istersiniz! Servis arkadaşlarımızın çok eğitimli ve bilgili olduklarını söyleyebiliriz. 

Yenibosna klima servisi ile çalışmak için illa ki klima markanızın çok ünlü ya da bilindik markaların olmasına gerek yok. Bizim için ürünün klima olması yeterlidir. Markalarla ve klimanızın kalitesi ile ilgilenmiyoruz. Bizlerden servis hizmeti aldığınızda Yenibosna klima servisi hizmetlerinden 1 yıl boyunca garantili bir şekilde yararlanabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Klimalarınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilmek ve daha profesyonel bir hizmet almak için acele etmenizi öneririz! 

Klimalarınızın illa ki tamamen bozulmasını beklemeyin. Bu sizin bütçenize de zarar verir. Klimanızda bozulma, tutukluluk ya da farklı bir ses fark ettiğinizde bizi aramanız yeterli olacaktır. Bu durumda ekip arkadaşlarımız Yenibosna klima servisi olarak gerekli bakımı sizlere sunacaktır. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren firmamız sizlere de önem verecek!

Preparing-Home-Vacation-Expert

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *